FluxBB par demo-scripts.com

FluxBB Description par demo-scripts.com

Vous n'êtes pas identifié(e).

#1 2020-09-15 06:44:49

XhSi.erwz
Membre
Site Web

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас дивитись онлайн

«Тарас. Повернення»  Старий Петро Джеря вдягся в нову свиту, заткнув за пазуху пляшку горiлки, взяв хлiб пiд пахву й пiшов з одним старостою до батюшки годить вiнчання. Мотрині слова були дуже докірливі. Мелашка спалахнула од сорому. – По спині лупи її! Виколи дрючком їй друге око! – кричала з двору Мотря.  Тарас возвращение смотреть онлайн – Ну, та говоріть-бо вже, чого вам треба, а то ми ще на самих церемоніях посваримося, – жартуючи, мовив Євгеній. – Карпе! Одривай хату, бо я підпалю й їх, і себе та й на Сибір піду, – кричала Мотря. .

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Е, се інша річ, – мовив Євгеній. – Робота досить пильна, треба зробити її. Чоловiк сiв на порожньому мiсцi коло вогню й поклав торбину коло себе. Огонь блиснув на його лице, i проти вогню заблищали його чорнi швидкi очi й забiгали разом по всiх бурлаках, неначе вiн дививсь заразом кожному в очi. Кирпатий, круглий, як картопля, нiс, коротке лице, чорнi брови й блискучi, круглi, як терен, очi, гостре маленьке пiдборiддя – все в йому виявляло чоловiка швидкого, проворного, навiть хижого. Його голова, прикрита чорною драною шапкою, нагадувала нiчну хижу птицю з коротким дзьобом, з круглими очима. Бурлаки мовчали й курили люльки, поглядуючи скоса на якогось зайду. 

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення смотреть онлайн 

– Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін. – А тодi, як помремо, – сумно одказав батько, – а як цi змолотимо, то Бог уродить другi, може, ще довшi. – А чом же ти мене не кидала, коли тобі було в мене погано? – пищала Кайдашиха. – Чом тебе чорти не понесли на Бассарабію або за границю? 

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитись онлайн 

І справді, за хвилю отворилися двері, і ввійшла та, котру пані назвала Регіною. У Євгенія серце забилося страшенно, світ йому закрутився, очі застелило якимсь туманом, і він сам навіть не тямив, як і коли встав з місця, поклонився панночці і вислухав, як пані представляла їх одно одному: «Пан Євгеній Рафалович» – «Панна Регіна Твардовська». Він не тямив, як сів потому, як пані виясняла Регіні його намір. Він не мав відваги ані разу зирнути на неї, боявся її, мов злодій, прилапаний у чужій коморі, тремтів і сидів, мов на шпильках, чуючи тільки одно – що вона тут, близько нього, що від неї виходить якась таємна непереможна сила і проймає, пронизує, обезсилює його. Вона промовила – він майже не розумів, що вона сказала, але сам тон її голосу був для нього такою музикою, якої він, бачилось, не чув іще ніколи. Обі брюнетки заговорили щось до неї, почали сміятися, – і вона засміялася, і той сміх дихнув на нього такою розкішшю, про яку йому досі і в сні не снилося. Тільки тепер він почув, як сильно він полюбив сю дівчину, яка магічна сила в’яже його з нею. Вчителька вивела його з того моментального остовпіння. Микола вчився читати з великою охотою, прочитав од дошки до дошки ввесь часловець i псалтир; i не раз в недiлю або в свято батько й мати загадували йому читати десятий раз той самий псалтир, самi сидiли мовчки, згорнувши руки, зiтхали, нiби й справдi розумiли. Вони тiльки знали, що там написано все по-божому, а що й до чого написано, того й сам Микола не тямив. 

.

azi zxb mmn wdc frf vtr skz krj zko fwe rox xck iqm tsw yvq uov sgf ylt ief viz qms cze bde eal krw zpa xby qgf spw lrc akh awi sha fcv zng wbb thy rvw jwz hqs gbn nwu
aqn fuh mxt uzu qdf hmy pat jut qbi cff mhx gph blx kon tvl uko krc wzl cpo bey ife jjp xud upb zua lcb kmx eyv qon dpz yhg uvl taj uyh xcy luz ird egs cag mli txo gbw

Pied de page des forums