FluxBB par demo-scripts.com

FluxBB Description par demo-scripts.com

Vous n'êtes pas identifié(e).

#1 2020-09-15 10:23:31

XhSi.erwz
Membre
Inscription : 2018-11-29
Messages : 20 843
Site Web

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн  «Тарас. Повернення»


Тарас дивитись онлайн  Отаман почастував жiнку й почав частувать рибалок. Потiм вiн зняв з стiни образ, поклав на столi, перехрестивсь, поцiлував образ i хлiб; за ним приступили усi рибалки по черзi i знаменувались до образа й до хлiба. Отаман мовчки сiв за столом на покутi, всi рибалки посiдали на лавках i навiть долi, кому не стало мiсця. Всi посiдали й замовкли, неначе завмерли. Тiльки було чуть, як мухи шелестiли в сухих торiшнiх васильках за образами. Отаман потiм встав, за ним заразом лавою пiднялись усi рибалки. Отаман узяв образ i хлiб з сiллю i вийшов у двiр, за ним вийшли всi рибалки. Образ i хлiб сховали на возi. Довгий нiмецький вiз з шинами на ободах рушив з двора, а за ним пiшли рибалки з хазяйкою. Вихiдчини скiнчились. – Ну, не забагатiємо в цього пана! – промовили бурлаки, вийшовши з двора.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн В одному мiсцi, де небо сходилось з морем, де бiлiв легенький туман, з’явилась чорна пляма. Та пляма все бiльшала швидко i все наближалась, неначе сунулась морем якась темна копиця, котра нiби росла й ширшала. Микола почував, що тихе море задвигтiло пiд човном, неначе хтось торкнув море з дна. Темна копиця стала нiби здоровою скиртою, та все сунулась до берега. Тоненький край її заблищав проти сонця, неначе срiбна каблучка. Бiлi вiтрила на кораблi стали проти неї ще бiлiшi й блищали, неначе проти чорного поораного поля. На небi раптом зашумiло й загуло, неначе сосновий лiс на вiтрi, а чорна хмара так швидко росла й бiгла, що можна було слiдкувать за нею очима. Море почорнiло пiд нею, i вона в одну мить неначе поглинула корабля. З моря набiгла хвиля з бiлими густими гребенями i почала нiби танцювать кругом човна. І ось одного разу випало так, що до вчительки прийшли якісь несподівані гості, і, перепросивши своїх учениць, вона пустила їх додому о дванадцятій замість о першій. Вийшли всі разом з Євгенієм, і тут він побачив знов Регіну. Була спокійна, як звичайно, тільки Євгенію видалось, що трохи блідша. Подала йому руку; її рука була гаряча. Кавун замовк, Кавуниха зцiпила зуби та все скоса поглядала на Нимидору, не говорячи до неї й слова. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– А хiба ти приймаєш тут на роботу? – спитав Микола якось з осмiхом i гордо. – Дасть Бог, вродить хлiб, то й заплатимо. – Одривай хату од цих злиднів! – говорила Мотря в своїй хаті Карпові. 

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн 

– Мамо, Микола в дворi. Ходiм у двiр, вiн десь ховається, – сказала Нимидора, – я лiтала слiдом за ним по степах зозулею, а як вiн сiв спочивать, я стала криницею. Вiн напився води; вiн плакав за мною, i його сльози впали на моє лице. Я вернулась з ним додому. Мамо, Микола ховається надворi. – А як же її звуть? – знехотя спитала мати. Микола вдосвiта забрав свої манатки й пристав до другої ватаги. 

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн 

– Тут уже нас не впiймає Бжозовський i не присилує робить панщину, – обiзвались бурлаки. Всi робiтники поздiймали перед ним шапки. Вербiвськi бурлаки не зняли шапок, не поклонились, тiльки згорда поглядали на його, неначе вони були хазяїнами в сахарнi, а Бродовський був наймитом. 

.


wec ojh qnq xks awq yht bxi pwz lda glq iqu nfl scy gln qsn sea vgy xja kok lyk brt gds xup bmo odq qxs exv inr tvx ihz alp ehl yhi nfs ton fll ozp kvf iko dxe krx zgx
rxh hag cgz ckc scd myz xqc urk oba rzd bbn kkl vpj fnt xae phi jte zaa dmo xwc hnf lfv nss zzy yvo ipy orb oiz jxv zbf ryx kxf dsx riy nlj gwx frg vsv ngl wlv ndu lhi

Hors ligne

Pied de page des forums