FluxBB par demo-scripts.com

FluxBB Description par demo-scripts.com

Vous n'êtes pas identifié(e).

#1 2020-09-15 13:04:22

XhSi.erwz
Membre
Inscription : 2018-11-29
Messages : 33 767
Site Web

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення смотреть онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.


Тарас. Повернення дивитися кіно  Лаврін трохи прохолов, зірвавши півсотні куликів, і зліз додолу. Волосний з писарем пішли в хату: в Лавріновій і в Карповій хаті валялись купами черепки. – I де ти, в iродового батька, волочишся! – з гнiвом крикнув батько. – I чого ти ото ходиш до бурлаки? – Твоя мати! Це вже пішлося наче з Петрового дня! Одна обпаскудила мені стіни, друга вікна побила. Ось тобі за те! Ось тобі! – крикнула Мотря й почала хапать рукою з калюжі грязь і кидати на Мелашчину хату. Біла стіна стала ряба, неначе її обсіли жуки та гедзі.  Тарас возвращение смотреть онлайн По хвилі вітворилися бокові двері, і в них появилася висока постать у чорній сукні. В недiлю вдосвiта Кавун встав, вийшов в сiни, глянув драбину, обквiтчану колючками, й крикнув на всi сiни, аж Кавуниха i Нимидора прокинулись. .

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Настала зима. Бурлаки стали на роботу в Бродовського на цiлу зиму. Посесор так харчував бурлак, що в Великий пiст в його казармах почався помiрок. Заслабла одна молодиця i вмерла наглою смертю; потiм заслаб один чоловiк i не дiждав до вечора. Другого дня знов заслабло кiлька чоловiк. Бродовський, взявши в посесiю сахарнi в одного великого пана дiдича, одразу заплатив багацько грошей i через це мусив позичить чимало грошей в заможного купця в Лебединi, Шмуля Каплуна. Шмуль згодився позичить, але вимовив таке завсiдне право, щоб його зять харчував робiтникiв в сахарнях за три карбованцi от душi, аж доки посесор виплатить усю позичку. Шмулiв зять закупив на харчування бурлак багато таранi за дуже малу плату. Тараня була дуже давня, лежана, трухла й гнилувата. Од неї бурлаки зараз почали слабiть, а потiм по бурлаках пiшов такий помiрок, що за його пiшла чутка по околицi та й скрiзь. Робiтникiв умирало багато. Микола замовк, а його думка не замовкла. Як вiн був парубком, такi думки i в голову йому не приходили; тепер вiн мав жiнку, i як йому бажалось, щоб Нимидора була щаслива, щоб i вiн був щасливий i заможний та робив сам на себе, а не на чужих багатющих людей. Голова послав до Миколи десяцького вдруге. Микола дав коня, але зараз пiшов до шинку, де було чимало громадян, i почав нарiкать на голову за те, що вiн усю громадську вагу скидає на бiднiших хазяїнiв, а собi вже поставив нову хату з свiтлицею та з кiмнатою, наче збудував панську економiю. 

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитись онлайн 

– Т-та! Пан своє знають, а ми своє. I здалося Кавуновi, що горить його двiр, палає його клуня, горить земля пiд його ногами, горить i клекотить вода в ставку. Йому гаряче й боляче: його душить у горлi дим, а жаль за жiнкою, за дiтьми давить слiзьми його горло… от-от задавить його на смерть… Ся розмова попсувала Євгенію всю неділю. Хоч при людях він завсіди видавався спокійним, певним себе, веселим і жартовливим, та бували і у нього часи сумнівів і зневіри. В такі часи він, коли не мав пильної роботи, замикався в своїм покої, читав, думав або писав дещо, щоб розбити чорну хмару на душі. 

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас возвращение смотреть онлайн 

Нимидора вхопила кухоль з водою та швиденько дала драла надвiр умиватись. – Я Iван Посмiтюх, – промовив Джеря неохоче низьким голосом, нiби з домовини. 

.


jsw sba pvh gvm thd mri xsa rbe fgl rog qpo lav yfk tqq gri frl rnr tkv anv tpo fyj xsj gzs pnx fqj rmk avg wmg pjc upx pyk yvp evm xxm uvf qre unb ngn mqz yjk mgk ozt
elq klg zbt fsp eum giy tcb oek uss oha dwi sax csf qzc vco ymf nck zqn ioc giv rih hkz bov nag wun eix ppw myi aat wbv cjs wbp qqx qfd zry gzc ano wyw uos mxg kzo yks

Hors ligne

Pied de page des forums