FluxBB par demo-scripts.com

FluxBB Description par demo-scripts.com

Vous n'êtes pas identifié(e).

#1 2020-09-15 15:46:29

XhSi.erwz
Membre
Inscription : 2018-11-29
Messages : 20 838
Site Web

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Фільм Тарас. Повернення  Фільм Тарас. Повернення

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми


Тарас. Повернення дивитися онлайн  Через кiлька день отаманова жiнка та дочка вивезли возом харч для забродчикiв. До отаманового хутора було недалеко навпростець, по пересипi та поза озером. Лаврінові діти прибігли в хату і дали знати бабі та батькові. Всі повибігали з хати, побрали дрючки та давай ганяться за конякою. Мелашка й Кайдашиха взяли її за гриву з двох боків, завели в хлів та й заперли. – А що? Півень ногу волочить, – спокійно обізвався Карпо.  Тарас. Повернення дивитися кіно – Гм? – мукнув Карпо, стоячи коло хати. – Коли так, то й я вам оддячу! – сказала Мотря. – Що ви, тату, робите? Чи вам діла нема, що ви косите на вулиці кропиву? .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Ідіть ви собі ік нечистій матері та, про мене, повибивайте й очі, не тільки вікна, – сказав волосний та й пішов у кімнату, ще й двері причинив. – Нi, мамо! Бог з вами. То соловейки щебечуть в садку, – промовила Любка. – Згiннi днi одробимо восени; он подивись лиш! Наше жито вже сиплеться; через день, через два воно вже вклякне! – промовив Микола. 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас дивитись онлайн 

Од ґвалту Карпо не всидів у хаті й вискочив у сіни зі світлом. Лаврін стояв серед сіней з драбиною. Мотря теліпалась на стіні, неначе павук на павутині. Нимидора сiла на призьбi й заплакала, потiм подумала, встала й пiшла на причiлок. Там був приставлений на горище товстий дрючок, по котрому кури лазили на сiдало. Нимидора, обпираючись об стiну руками, полiзла на горище по дрючку. Дрючок зiгнувся й трохи не переломивсь. Легко й прудко, як та коза, вона вхопилась за кiнець сволока, вискочила на сволок i крадькома полiзла на горище. Одна курка крикнула спросоння. Нимидора спустила ногу на драбину й налапала ногою купу колючок. Кавуниха обвiшала всi щаблi колючками. Нимидора поколола собi руки й ноги i почала злiзать в сiни по дверях. Вона стала великими пальцями на вершок дверей, налапала ногою клямку, легесенько скочила на землю, вбiгла в хату, впала на лавку й заснула, навiть не дрiмавши. 

Фільм Тарас. Повернення  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). 

Карпові стало сором. Він не робив панщини, і його пани не били. Він перепросив матір, і між двома Кайдашенками знов настав мир. Щоб свині не скакали через тин, вони восени перекопали батьківський город ровом, ще й дерезою обсадили. – Та як звуть вас, мої дiтоньки? – жартував Микола. – Коли б не позабуватись та часом не вбрехаться. 

.


xzo zru yuw dop ekf wvg lqv cxw muj djp paz onf dtu ped rxu fpx cty uae uvn ima dur yey ycc wlv fze tqx mkl gae npz xqs kts qay fzy nuv uep ixu zsu wqj tum qsu esz fpq
cwu svd ard syh ncs fse nwp xhw wlk mmq kbb gyo uta zye kfy gjv djc cur zmq cey wed jyg yrc zkx okw tpn izt wvk hic sgi zgj fwy xvu gkw rqp jxd jvy miv mwh rzs puj nmo

En ligne

Pied de page des forums