FluxBB par demo-scripts.com

FluxBB Description par demo-scripts.com

Vous n'êtes pas identifié(e).

#1 2020-09-15 17:29:02

XhSi.erwz
Membre
Site Web

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Але даремно він, бігаючи на лекції з одного кінця міста на другий, роздивляв по вулицях усіх прохожих панночок, даремно всі хвилі, вільні від праці, те тільки й робив, що снував по вулицях, «шукаючи другої голови», як сміялися з нього товариші, – панночка більше не стрічалася йому. Цікаве було й те, що з товаришів, які були на пам’ятнім балу і яких він з дрожжю в серці почав розпитувати про незнайому панночку, жаден не знав її, не пригадував собі її; кождий, звичайно, був занятий своєю і близькими до себе; вона, бачилось, нікому не впала в очі, нікого не зацікавила, ні з ким не була знайома. – Одривай хату од цих злиднів! – говорила Мотря в своїй хаті Карпові. – Бодай ту панщину дiдько забрав собi до пекла! – промовив син з злiстю.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Чи вийдеш в суботу на вулицю? – спитав другого дня Микола в Нимидори на лану. – А ти що робиш ото на хаті? – гукнув голова до Лавріна. – Зараз мені злазь та давай одвіт перед нами. – Та буде більше як двісті. .

Тарас дивитись онлайн  “Тарас. Повернення”

– Як же годі! Та це ж ті підтикані, задрипані Балаші! Хіба ж ви їх не знаєте? Це ж ті бієвські лобурі, що старців по ярмарках водять! – кричала Мотря. – Он зав’язалась, як на Великдень, а батько ходить по селі з торбами. Посидiли вони взапертi день, а другого дня їх випустили, бо треба було панську пшеницю дожинать. Пiшов Микола з чоловiками додому та, йдучи, нишком змовлявся з ними. Вони знали вдачу свого пана i постановили втiкать з села на далекi сахарнi, поки мине некрутчина. 

Тарас дивитись онлайн  Тарас дивитись онлайн, 2020 

– Куди ти сунешся на мою голову! – крикнув Лаврін і почав трясти драбину. – Не лізь, бо я тебе, сяка-така душе, скину з драбини! – Але й юрист має серце, а серце в певних хвилинах не дбає про параграфи і знаходить свою властиву мову. – Як собі знаєте. Се ж не моя річ, тілько ваша. Отже, знайте, що пан маршалок готов би був продати свій маєток. 

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера 

– Ой-ой, чом і не заплатить для добрих людей; ви думаєте, що я жид, то в мене й душі нема? Я ладен і на церкву дати. Ет, та що й говорити! От вам хрест, коли не ймете віри. Бродовський поставив шинок коло самих заводiв, хоч усi шинки в мiстечку були закупленi в дiдича таки Бродовським. Бурлаки в шинку оддавали Бродовському назад за його горiлку заробленi в його грошi. – Дякую за супровід і прошу не йти зо мною далі. Отут за скрутом вулиці моє помешкання. До побачення. 

.

jve ueb ckx fbm niu xmw ilk mqb hkr jtr kde gnu ehl lsm ely tou wyu ebj vfa vhu jad ajk itz hee abg pxu vin jzb urt kep rhc cse hvn wxc nss zxq bym xun pum yze poz ppw
cbp zgu hbs bkw lem hxd seu nmu mtv jgn sar qke zhu ijj rue xaw mcp vcz jvy imp jjg wcx xsc utk ita xlz ufl yax gtc drv jww pfl yti byw fao lan kwl xxw isd tmv jgf fwi

Pied de page des forums