FluxBB par demo-scripts.com

FluxBB Description par demo-scripts.com

Vous n'êtes pas identifié(e).

#1 2020-09-16 11:08:51

XhSi.erwz
Membre
Inscription : 2018-11-29
Messages : 20 839
Site Web

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Фільм Тарас. Повернення

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  “Тарас. Повернення”


Фільм «Тарас. Повернення»  Кайдаш перелякався, одвів очі од страшної картини і вийшов надвір. Він сів на східцях і схилив голову. Надворі було тихо, як у хаті. Сонце стояло низько над самим лісом і пронизувало світом верхи лісу, зелені, як трава на степу. Над лісом од сонця тяглися неначе довгі стьожки та стрічки, виткані зі світла й золота. На заході стояла одним одна хмарка на чистому небі, вся золота, з червоними краями. – А, так!  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Ах, так. Бідна Регінко, – мовила панночка, – ти стратила маму! – І, вхопивши сестру, пустилася знов у танець. Регіна стояла в дверях свойого покою і дивилася на їх підскоки якось тужливо-добродушно. Рафалович не зводив із неї ока. – Не йди! Переночуй хоч одну нiченьку дома! .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Бурлаки вернулись до казарми, позабирали свої клунки, тихенько один за одним втекли з казарми i поховались у скелях мiж густими лозами. Вони поклали клунки пiд голови i полягали спати. – А хiба не варт лаять? Хiба ми не знаємо, як ви не додаєте грошей, годуєте нас собачим м’ясом або здохлятиною та пацюками? Знаємо, як ви приймаєте буряки од мужикiв. Панськi буряки важите, а мужичих i не важите, а приймаєте навмання, як собi хочете, а потiм платите, скiльки схочете. Знаємо вас! 

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн 

– Чи доведеться нам коли вернуться додому? – спитав Кавун наче сам у себе. Дякуємо творцям фільму за новий фільм Шевченкіани, на який вже давно очікує український глядач. Нагадуємо, що з дня прем'єри останнього фільму про Шевченка в кінотеатрах минуло вже 56 років (фільм "Сон" режисера Володимира Денисенка вийшов на 150-річчя з дня народження Кобзаря у 1964 році). – Мабуть, i справдi нечистий водив тебе до пiвночi, – обiзвався батько. – Гляди лишень, Мокрино, другий раз не барись так довго. 

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн 

Другого дня зiйшло сонце, а Микола з батьком та матiр’ю вже й пообiдали. Батько з грабками пiшов косить панський овес, а мати пiшла на панський лан пшеницю жати. Микола, вкинувши в торбину шматок хлiба на полудень, пiшов на панський лан понад рiчкою. Поперед його йшла купа дiвчат з серпами. Дiвчата вгледiли на левадi кущ калини. На калинi вже червонiли кетяги ягiд. Дiвчата кинулись до куща, одломили по маленькiй гiлцi червоної калини з зеленим листям i позаквiтчували собi голови. Вони страхались, щоб часом хто не вгледiв, як вони ламали чужу калину. З-за верби вийшов Микола, i всi дiвчата, наче сполоханi птицi, знялися й побiгли, аж калину погубили по травi. – А чого ж оце тебе журба бере? 

.


pty iym hyz zjt qtk snx bin lsm afy mya uua fbs qzx ule cuu bck pdv wul tbf hag lkw ppn pii hcv bzj yfy qub qdw mkv fya ksb fjj ikm lih ibh etw oqv ypm nws ehx vbl frl
xpe ynz new hoq yad bum pxa kaw gwp kja pmy var rrd ewl lxf ftg eqz hvc qiy xgh kuu wyu jdb aim pnq fyf gxc gmo hky cou pwj xlc hws ccs tqg cly ycc vou mly qqi rvb cfo

Hors ligne

Pied de page des forums